Projektový manažer pro vývoj software

Pro projekt vývoje medicínského softwaru hledáme projektového manažera, který bude pro vývojářský tým oporou a vůdcem a bude úzce spolupracovat s produktovým vlastníkem na straně zákazníka. Software využívají lékaři a laboratorní technici z celého světa pro 3D vizualizaci a plánování zubařských náhrad, rovnátek, apod. Vývojový tým se skládá přibližně z 20 lidí a jsou v něm vývojáři, návrháři UI/UX a testeři.

Jsi projekťák, který chce být součástí týmu, umí lidi motivovat a není jen plánovač schůzí?
Umíš efektivně naplánovat čas sobě i týmu, dokážeš projekt vést s ohledem na priority zákazníka, technické potřeby vývoje a důležité termíny?
Máš zkušenosti s vývojem SW a zajímá tě oblast medicíny?
Komunikace se zákazníkem se nebojíš a máš rád výzvy?
Pak hledáme právě tebe!

Popis pozice

  • Vytvářet a udržovat projektový plán v chodu z pohledu obsahu, časových odhadů a plánovaných termínů.

  • Úzce spolupracovat se zákazníkem a produktovým vlastníkem na obsahu dílčích částí i celého projektu.

  • Zohledňovat priority a upravovat průběžně plán vývoje a testování dle kapacit týmu.

  • Sledovat průběžný vývoj produktu, být v kontaktu s týmem a poskytovat zpětnou vazbu i podporu pro jejich další rozvoj.

  • Sledovat odchylky v projektovém plánu, řešit nesoulad a analyzovat rizika a předcházet problémům.

  • Vytvářet pravidelné reporty o stavu projektu pro zákazníka i firmu.

  • Sledovat aktuální trendy v projektovém managementu a umět je efektivně uplatnit.

  • Pomáhat rozvíjet motivující a efektivní pracovní prostředí pro tým a pozitivně ovlivňovat firemní kulturu.

Požadujeme

  • Vzdělání manažerského nebo technického směru.

  • Zkušenosti s vedením projektů s vývojem software.

  • Velmi dobrá znalost AJ (komunikace s rodilým mluvčím, schopnost vyjednávat v jazyce).

  • Analytické myšlení, schopnost přizpůsobit se změnám.

  • Organizační i komunikační schopnosti.

  • Umět pracovat s lidmi, naslouchat jim a rozumět jejich potřebám.

Nabízíme

  • Prostředí menší firmy a tým, kde lidé spolu vzájemně komunikují a podporují se.

  • Příležitost pro seberealizaci při práci na zajímavých projektech, které opravdu pomáhají lidem.

  • Netradiční kanceláře blízko centra, společenská místnost s posilovacím koutkem a fotbálkem.

  • Flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené.

  • Možnost home office, flexibilní pracovní doba.

  • Osobní budget na vzdělávání dle vlastní volby.

  • Další benefity (Multisport karta, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní spoření, sick days, občerstvení na pracovišti, výhodný mobilní tarif i pro rodinu, referral program...).

Kontaktní formulář

CV

Příloha 2

Příloha 3

Souhlasím:

Your personal data will be processed according to the privacy policy.

Co se ti u nás bude hodit?

  • Zkušenost s agilními vývojem SW a metodikami jako SCRUM.

  • Zájem o IT technologie a trendy.