UX/UI designer pro 3D aplikace

Bavilo by tě narhovat moderní uživatelské rozhraní 3D softwaru, který se využívá v medicíně? Hledáme kreativního designéra, který(á) nám pomůže s vývojem nové generace takového software.

Popis pozice

  • Návrh moderního a intuitivního UI, které budou uživatelé rádi používat.
  • Podpora všech fází UX/UI design procesu a podílení se celém cyklu vývoje SW - od připomínkování user stories, přes prototypování, návrh vizuálního designu až po podporu vývojářů při samotné implementaci.
  • ​Úzká spolupráce s členy týmu (vývojáři, testeři) na vývoji a testování SW pro zpracování a vizualizaci 3D dat pro medicínu.

Požadujeme

  • Zkušenost s návrhem UI, znalost základních principů návrhu UI a UX.
  • Schopnost porozumět potřebám uživatelů a umět toho následně využít při návrhu dobrého UI.
  • Pečlivost, svědomitost a schopnost obhájit si své názory nejen v rámci týmu.
  • Kreativní přístup a chuť na sobě pracovat a rozvíjet se.
  • Schopnost anglicky komunikovat a prezentovat svou práci.
  • ​Inovativní přístup, nebát se přijít s vlastními nápady nad rámec zadání a posouvat tak UX a UI na vyšší úroveň.

Nabízíme

  • Práce v menší, stabilně rostoucí společnosti zabývající se vývojem jedinečných produktů.
  • Příležitost pro seberealizaci při práci na zajímavých projektech, které opravdu pomáhají lidem.
  • Podporujeme členy našeho týmu v dalším rozvoji a jejich růstu (štědrý osobní budget na vzdělávání).
  • Flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené.
  • Home office (až 2-3 dny v týdnu), případně práce na částečný úvazek (4 dny v týdnu).
  • Další benefity (Multisport karta, příspěvek na obědy, výhodný mobilní tarif...)
  • ​Tým, kde lidé spolu vzájemně komunikují a podporují se.

Kontaktní formulář

CV

Příloha 2

Příloha 3

Souhlasím:

Your personal data will be processed according to the privacy policy.

Co se ti u nás bude hodit?

  • Znalost nástrojů jako Axure, Affinity Designer, případně Adobe XD.
  • Zkušenost s testováním SW.
  • Zkušenost s agilním vývojem SW.
  • ​Orientace v oblasti medicínských zobrazovacích metod nebo mikroskopie.