Vývojář uživatelského rozhraní v Qt

Bavilo by tě vyvíjet uživatelské rozhraní v Qt pro moderní 3D software pro zubaře pro plánování dentálních implantátů a přispívat k vývoji OpenSource verze frameworku Qt? Hledáme nadšeného vývojáře nebo vývojářku, kterého(ou) baví práce s Qt a pomůže nám s vývojem nové generace takového software.

Popis pozice

  • Spolupráce s UI/UX designéry na návrhu přívětivého a líbivého uživatelského rozhraní.
  • Realizace návrhů vzhledu a chování software ve frameworku Qt.
  • Vývoj nových Qt widgetů dle potřeby.
  • Opravy chyb v OpenSource verzi Qt a jejich zveřejnění komunitě.
  • Společně s vývojovým týmem zlepšovat a rozšiřovat SW pro zpracování, vizualizaci a analýzu 3D dat pro medicínu a elektronovou mikroskopii.
  • Studium nových trendů a technologií.

Požadujeme

  • Mít zkušenosti s vývojem desktopových nebo mobilních grafických aplikací s využitím Qt frameworku.
  • Vyznat se dobře v C++ (STL a zkušenost s novějšími standardy, např. C++17).
  • Umět používat verzovací systém Git.
  • Měl(a) bys mít alespoň bakalářské vzdělání v IT oboru.
  • Logické a analytické myšlení, zájem o techniku a trendy a mít chuť učit se.

Nabízíme

  • Práce v menší pozvolna rostoucí společnosti zabývající se vývojem jedinečných produktů.
  • Příležitost pro seberealizaci při práci na zajímavých projektech, které opravdu pomáhají lidem.
  • Podpora dalšího vzdělávání hrazená firmou.
  • Flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené.
  • Home office (až 2-3 dny v týdnu) nebo práce na částečný úvazek (4 dny v týdnu).
  • Další benefity (Multisport karta, příspěvek na obědy, výhodný mobilní tarif...)
  • Tým, kde lidé spolu vzájemně komunikují a podporují se.

Kontaktní formulář

CV

Příloha 2

Příloha 3

Souhlasím:

Your personal data will be processed according to the privacy policy.

Co se ti u nás bude hodit?

  • Smysl pro detail a zájem o návrh UI/UX a testování uživatelských rozhraní.
  • Zkušenosti s Qt Widgets i Qt Quick.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Znalost JavaScriptu.