Vývojář C++ pro 3D aplikace

Popis pozice

  • Společně s vývojovým týmem navrhovat a rozšiřovat náš SW pro zpracování a vizualizaci a analýzu 3D dat pro medicínu a mikroskopii.
  • Vývoj nových algoritmů a refaktoring existujících kódů pro zpracování a vizualizaci 3D modelů a 3D obrazových dat.
  • Návrh a realizace přívětivého uživatelského rozhraní pro medicinský 3D software.
  • Studium nových technologií a postupů.

Požadujeme

  • Logicky a analyticky myslet, mít zájem o techniku a trendy a mít chuť učit se.
  • Schopnost čelit technickým výzvám a hledat pro ně vhodná řešení.
  • Měl bys mít magisterské nebo bakalářské vzdělání v IT oboru.
  • Vyznat se dobře v C++ (návrhové vzory, STL, šablony).
  • Máš zkušenosti s vývojem desktopových nebo mobilních 3D grafických aplikací.
  • Používat verzovací systémy (Git, SVN, apod.).
  • Uvítáme praxi v oboru nebo velmi dobrou studentskou práci v oboru (bakalářka, diplomka, větší projekt, atd.).

Nabízíme

  • Práce v rostoucí společnosti zabývající se vývojem jedinečných produktů.
  • Příležitost pro kariérní růst a seberealizaci, práce na zajímavých projektech, které opravdu pomáhají lidem.
  • Flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené.
  • Home office (až 2 dny v týdnu) nebo práce na částečný úvazek (3-4 dny v týdnu).
  • Malý tým, kde lidé spolu vzájemně komunikují, podporují se a řeší společné projekty.

Kontaktní formulář

CV

Příloha 2

Příloha 3

Souhlasím:

Co se ti u nás bude hodit?

  • Znalost knihovny Qt.
  • Zkušenosti s 3D grafikou, OpenGL a knihovnami jako OpenSceneGraph nebo VTK.
  • Zkušenosti se zpracováním 2D nebo 3D obrazových dat, popř. knihovnou OpenCV.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Alespoň základní znalost Pythonu.